Wróć do zdrowia dzięki maści Conzerol® Plus

Conzerol

Conzerol Plus: stosowanie u dorosłych

Mięczak zakaźny u dorosłych może wywołać duży dyskomfort i być powodem do wstydu. Choroba zmienia życie codzienne, utrudniając zwykłe czynności od zabaw z dziećmi do intymnych kontaktów.

Mięczak zakaźny jako choroba wirusowa jest łatwo przenoszony przez dotyk, a nawet przez wspólne korzystanie z przedmiotów codziennego użytku, np. ręczników. Istnieje ryzyko przeniesienia choroby na inne części ciała oraz zarażenia bliskich osób.

Dostępne są różne metody łagodzenia objawów mięczaka zakaźnego. Część osób woli czekać, aż organizm sam poradzi sobie z chorobą, ale guzki mogą pozostać na skórze przez wiele tygodni, a nawet miesięcy. Przez cały ten czas możesz zarażać mięczakiem zakaźnym innych, musisz więc zakrywać chore miejsca  i unikać jakichkolwiek kontaktów seksualnych.

W walce z mięczakiem zakaźnym czasem stosowane jest też wymrażanie lub łyżeczkowanie. Metody te polegają na usuwaniu guzków ze skóry przez użycie niskiej temperatury lub wycinanie zainfekowanego obszaru. Metody te dają szybkie wyniki, ale są skuteczne tylko dla małych skupisk guzków i mogą nieść ryzyko blizn i infekcji.

Zamiast czekania miesiącami lub przechodzenia trudnej i bolesnej procedury możesz złagodzić lub pozbyć się mięczaka zakaźnego stosując Conzerol Plus. Conzerol Plus to maść stosowana miejscowo, która bezboleśnie pomaga pozbyć się lub złagodzić objawy mięczaka zakaźnego w ciągu nawet tygodnia do 12 dni. Maść tworzy mechaniczny opatrunek – błonę na powierzchni skóry objętej zmianami.

Dla najlepszych rezultatów należy stosować maść na zajęte  miejsca dwa do trzech razy dziennie.

* skutki działania mogą być różne u różnych osób.


Co mówią klienci?

“Nie byłam przekonana,że ta maść pomoże. Byłam już zdesperowana, bo wypalanie powodowało straszny ból u 6 letniego synka oraz rozprzestrzenianie się mięczaka zakaźnego na coraz większe partie ciała. Ta maść była naszym wybawieniem. Po 1,5 tygodnia stosowania najpierw 3 razy dziennie a później już tylko na wieczór pozbyliśmy się problemu. Maść ma gęstą i ciemną konsystencję. Co ma same zalety ponieważ przy smarowaniu widać które wykwity były już smarowane a gęstość powoduje tworzenie się po posmarowaniu skorupkęktóra zasycha i dobrze trzyma się na skórze. Maść niwelowała swędzenie dzięki czemu synek nie rozdrapywał świeżych strupków. Maść nie jest tania, tubka jest mała, ale wydajna. To była dobra decyzja. Polecam. Można zwalczyć to zakaźne dziadostwo bez bólu i płaczu. Przy mięczaki najgorsza jest jego zaraźliwość zwłaszcza po rozdrapaniu wykwitów. Ta maść tworzy warstwę ochronną co bardzo ułatwia i przyspiesza leczenie.

Źródło: Allegro

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

POZBĄDŹ SIĘ MIĘCZAKA ZAKAŹNEGO

98% effective Naturalna receptura Money back Gwarancja zwrotu pieniędzy Free shipping Darmowa dostawa

Kup teraz

Conzerol