Conzerol® Plus
dla dzieci

Powrót do zdrowego życia.

Conzerol

Conzerol Plus: mięczak zakaźny u dzieci – stosowanie

Mięczak zakaźny to choroba, która dla dziecka może być szczególnie uciążliwa. Ponieważ mięczak zakaźny jest chorobą zakaźną, dzieci mogą szczególnie łatwo zarazić się od siebie nawzajem. W szkole i poza szkołą dzieci utrzymują ciągły kontakt fizyczny oraz dzielą się zabawkami i innymi przedmiotami, przez co ryzyko zarażenia się wirusem mięczaka jest niezwykle wysokie.

Ponieważ dzieci nie rozumieją przebiegu choroby, grudki i guzki na skórze powodują u nich wielki dyskomfort. Mimo, że mięczak zwykle przebiega bezboleśnie, rozdrapane guzki wywołują swędzenie i podrażnienie, narażając dzieci na dalsze niewygody.

Czekanie, aż guzki same znikną, nie jest najlepszym sposobem łagodzenia mięczaka zakaźnego u dzieci. Aktywne i chcące się bawić dzieci nie zawsze pozwolą na obandażowanie chorych miejsc. Typowe metody usuwania guzków, jak wymrażanie czy łyżeczkowanie, mogą u dziecka wywołać lęk i być bolesne.

Conzerol® Plus należy nakładać na zmienione miejsca na skórze dwa do trzech razy dziennie. Po wyschnięciu maści ważne jest zakrycie chorego obszaru, tak żeby wyrób medyczny Conzerol Plus wysechł na skórze i by dzieci nie mogły rozprzestrzeniać wirusa.

Już w ciągu jednego tygodnia regularnie stosowany Conzerol® Plus może pomóc zlikwidować grudki zostawiając czystą skórę.

 


Co mówią klienci?

*efekty mogą się różnić w zależności od przypadku

“Polecam tą maść choć tania nie jest. Moja córka kilka miesięcy temu miała kilka mieczaków i używałam do ich usuwania płynu z pędzelkiem ale córkę bardzo piekło i uciekała na sam widok tego płynu. Dwa tygodnie temu wysypalo ją na całego, głównie nogi i ręce. Więc nie płyn nie wchodził w grę. Zaczęłam szukać w Internecie jakiś porad i natrafiłam na ten krem. Smarowalam miejsca 2x dziennie, córkę nic nie bolało i kiedy widziałam że niektóre są już podsuszone ich już nie smarowalam tylko te świeże. W pierwszych 3 dniach pojawiały się jeszcze nowe i myślałam, że krem nie za bardzo działa i ze ta tubka mi nie wystarczy. Tak po 5 dniach zaczęłam widzieć efekty i po tygodniu córka ma tylko jednego świeżego a reszta znikła a po większych które córka rodrapała zostały tylko ślady które muszą sie do końca zagoić.*

źródło: Allegro

Conzerol® Plus jest bezpieczny dla dzieci powyżej 1 roku życia.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

POZBĄDŹ SIĘ MIĘCZAKA ZAKAŹNEGO

98% effective Naturalna receptura Money back Gwarancja zwrotu pieniędzy Free shipping Darmowa dostawa

Kup teraz

Conzerol